4610X-101-331
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4610X-101-331 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4610X-101-331
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 9 RES 330 OHM 10SIP
Podatkovni listi: 4610X-101-331.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 4610X-101-331
Številka dela 4610X-101-331 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 9 RES 330 OHM 10SIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4324 pcs Podatkovni list 4610X-101-331.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 10-SIP Velikost / dimenzija 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm)
Serija 4600X Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 330
Moč na element 200mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 10-SIP Druga imena 4610X-1-331
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 9
Število zatičev 10 Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) natančen opis 330 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP