4612X-102-123LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4612X-102-123LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4612X-102-123LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 6 RES 12K OHM 12SIP
Podatkovni listi: 4612X-102-123LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4612X-102-123LF
Številka dela 4612X-102-123LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 6 RES 12K OHM 12SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 268516 pcs Podatkovni list 4612X-102-123LF.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 12-SIP Velikost / dimenzija 1.198" L x 0.098" W (30.43mm x 2.49mm)
Serija 4600X Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 12k
Moč na element 300mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 12-SIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 6 Število zatičev 12
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) natančen opis 12k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 12-SIP