4614X-102-823LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4614X-102-823LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4614X-102-823LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 7 RES 82K OHM 14SIP
Podatkovni listi: 4614X-102-823LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4614X-102-823LF
Številka dela 4614X-102-823LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 7 RES 82K OHM 14SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 235304 pcs Podatkovni list 4614X-102-823LF.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 14-SIP Velikost / dimenzija 1.398" L x 0.098" W (35.51mm x 2.49mm)
Serija 4600X Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 82k
Moč na element 300mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 14-SIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 7 Število zatičev 14
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) natančen opis 82k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SIP