4814P-1-101LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4814P-1-101LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4814P-1-101LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 7 RES 100 OHM 14SOIC
Podatkovni listi: 4814P-1-101LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4814P-1-101LF
Številka dela 4814P-1-101LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 7 RES 100 OHM 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141555 pcs Podatkovni list 4814P-1-101LF.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 14-SOM Velikost / dimenzija 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Serija 4800P Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 100
Moč na element 160mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 7 Število zatičev 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm) natančen opis 100 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Vrsta tokokroga Isolated Aplikacije Automotive AEC-Q200
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4814P-1-103LF
4814P-1-103LF
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: RES ARRAY 7 RES 10K OHM 14SOIC
Na zalogi: 158994 pcs
Prenesi: 4814P-1-103LF.pdf
RFQ
4814P-1-101
4814P-1-101
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: RES ARRAY 7 RES 100 OHM 14SOIC