4816P-2-182LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4816P-2-182LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4816P-2-182LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 15 RES 1.8K OHM 16SOIC
Podatkovni listi: 4816P-2-182LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4816P-2-182LF
Številka dela 4816P-2-182LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 15 RES 1.8K OHM 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119231 pcs Podatkovni list 4816P-2-182LF.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 16-SOM Velikost / dimenzija 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Serija 4800P Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 1.8k
Moč na element 80mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 15 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm) natančen opis 1.8k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)