4820P-T01-223
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
4820P-T01-223 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4820P-T01-223
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 10 RES 22K OHM 20SOIC
Podatkovni listi: 4820P-T01-223.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4820P-T01-223
Številka dela 4820P-T01-223 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 10 RES 22K OHM 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 115475 pcs Podatkovni list 4820P-T01-223.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 20-SOM Velikost / dimenzija 0.540" L x 0.220" W (13.72mm x 5.59mm)
Serija 4800P Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 22k
Moč na element 160mW Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 10 Število zatičev 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.094" (2.40mm) natančen opis 22k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 10 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)