5900-331-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
5900-331-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5900-331-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.2A 285 MOHM TH
Podatkovni listi: 5900-331-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
864 pcs
1728 pcs
2592 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5900-331-RC
Številka dela 5900-331-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 330UH 1.2A 285 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79309 pcs Podatkovni list 5900-331-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.453" Dia x 0.900" L (11.51mm x 22.86mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5900
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 5900331RC
M8328
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 285 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 285 mOhm Max Trenutna ocena 1.2A
Tok - nasičenost 1.4A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 39UH 3.3A 39 MOHM TH
Na zalogi: 5430 pcs
Prenesi: 5900-390.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 27MH 140MA 22 OHM TH
Na zalogi: 4095 pcs
Prenesi: 5900-273.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 3.3MH 390MA 2.8 OHM TH
Opis: FIXED IND 330UH 1.2A 285 MOHM TH
Opis: FIXED IND 33UH 3.4A 37 MOHM TH
Opis: FIXED IND 33MH 130MA 25 OHM TH