6000-4R7M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
6000-4R7M-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6000-4R7M-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 4.6A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: 6000-4R7M-RC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6000-4R7M-RC
Številka dela 6000-4R7M-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 4.7UH 4.6A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154846 pcs Podatkovni list 6000-4R7M-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija 6000
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 60004R7MRC
M8614
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.480" (12.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 51MHz natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 4.6A 30 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Trenutna ocena 4.6A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
6000-561K
6000-561K
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 560UH 640MA 1.4 OHM TH
Na zalogi: 4154 pcs
Prenesi: 6000-561K.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 68UH 1.36A 210 MOHM TH
Na zalogi: 5668 pcs
Prenesi: 6000-680K.pdf
RFQ
6000-560K-RC
6000-560K-RC
Opis: FIXED IND 56UH 1.48A 180 MOHM TH
Prenesi: 6000-560K-RC.pdf
Opis: FIXED IND 470UH 680MA 1.1 OHM TH