70F753AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
70F753AI-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 70F753AI-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 7.5MH 41MA 85.2 OHM TH
Podatkovni listi: 70F753AI-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 70F753AI-RC
Številka dela 70F753AI-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 7.5MH 41MA 85.2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5681 pcs Podatkovni list 70F753AI-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.380" L (7.87mm x 9.65mm)
Ščitenje Unshielded Serija 70F
Ocene - Q @ Frek 49 @ 250kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 70F753AI-RC-ND
70F753AIRC
M10166
Q3367407
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz Induktivnost 7.5mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 600kHz
natančen opis 7.5mH Unshielded Wirewound Inductor 41mA 85.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 85.2 Ohm Max
Trenutna ocena 41mA Tok - nasičenost -