73F823AF-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 73F823AF-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 8.2MH 80MA 30 OHM TH
Podatkovni listi: 73F823AF-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 73F823AF-RC
Številka dela 73F823AF-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 8.2MH 80MA 30 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5386 pcs Podatkovni list 73F823AF-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.540" Dia x 0.625" L (13.72mm x 15.88mm)
Ščitenje Unshielded Serija 73F
Ocene - Q @ Frek 70 @ 250kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz
Induktivnost 8.2mH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 910kHz natančen opis 8.2mH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 30 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 30 Ohm Max Trenutna ocena 80mA