79F1R5K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
79F1R5K-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 79F1R5K-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH
Podatkovni listi: 79F1R5K-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 79F1R5K-RC
Številka dela 79F1R5K-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.5UH 250MA 1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4026 pcs Podatkovni list 79F1R5K-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm)
Ščitenje Unshielded Serija 79F
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena M8124 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 70MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -