79FR68M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
79FR68M-RC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 79FR68M-RC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 680NH 310MA 670 MOHM
Podatkovni listi: 79FR68M-RC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 79FR68M-RC
Številka dela 79FR68M-RC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 680NH 310MA 670 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5045 pcs Podatkovni list 79FR68M-RC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm)
Ščitenje Unshielded Serija 79F
Ocene - Q @ Frek 35 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena M8120 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 150MHz
natančen opis 680nH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 670 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 670 mOhm Max
Trenutna ocena 310mA Tok - nasičenost -