91R1A-R22-A13L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
91R1A-R22-A13L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 91R1A-R22-A13L
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR
Podatkovni listi: 91R1A-R22-A13L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
270 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 91R1A-R22-A13L
Številka dela 91R1A-R22-A13L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29609 pcs Podatkovni list 91R1A-R22-A13L.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka PC Pins
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Taper Linear
Velikost - telo Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm) Serija 91
Rotacija 300° Odporen material Cermet
Odpornost (Ohms) 5k Moč (Watts) 2W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Število tolp 1 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W PC Pins
Bushing Thread M10 x 0.75 Vgrajen stikalo None
Vrsta prilagajanja Side Adjustment Tip aktuatorja Slotted
Dolžina aktuatorja 0.866" (22.00mm) Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)