95R2A-R22-A15/A15L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 95R2A-R22-A15/A15L
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR
Podatkovni listi: 95R2A-R22-A15/A15L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 95R2A-R22-A15/A15L
Številka dela 95R2A-R22-A15/A15L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5140 pcs Podatkovni list 95R2A-R22-A15/A15L.pdf
Toleranca ±10% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Taper Linear
Velikost - telo Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm) Serija 95
Rotacija 300° Odporen material Cermet
Odpornost (Ohms) 10k Moč (Watts) 1W
Pakiranje Bulk Število obratov 1
Število tolp 2 Tip montaže Panel Mount
natančen opis 10k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 1W Solder Lug Bushing Thread M10 x 0.75
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Slotted Dolžina aktuatorja 0.866" (22.00mm)
Premer aktuatorja 0.236" (6.00mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
95R1A-R22-A10L
95R1A-R22-A10L
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: POT 1K OHM 2W CERMET LINEAR