CAY16-472J8LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CAY16-472J8LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CAY16-472J8LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 1506
Podatkovni listi: CAY16-472J8LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CAY16-472J8LF
Številka dela CAY16-472J8LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 1506 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1655412 pcs Podatkovni list CAY16-472J8LF.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1506 Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Serija CAY16 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 4.7k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1506, Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 8 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) natančen opis 4.7k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals