CAY16-82R5F4LF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CAY16-82R5F4LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CAY16-82R5F4LF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 82.5 OHM 1206
Podatkovni listi: CAY16-82R5F4LF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CAY16-82R5F4LF
Številka dela CAY16-82R5F4LF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES ARRAY 4 RES 82.5 OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1114461 pcs Podatkovni list CAY16-82R5F4LF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CAY16 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 82.5
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) natančen opis 82.5 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals