CC453232-151KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CC453232-151KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC453232-151KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 150UH 140MA 6.5 OHM
Podatkovni listi: CC453232-151KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC453232-151KL
Številka dela CC453232-151KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 150UH 140MA 6.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 380017 pcs Podatkovni list CC453232-151KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija CC453232
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 7MHz
natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 6.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 6.5 Ohm Max
Trenutna ocena 140mA Tok - nasičenost -