CD0603-Z15
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD0603-Z15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD0603-Z15
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka DIODE ZENER 15V 150MW 0603
Podatkovni listi: CD0603-Z15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CD0603-Z15
Številka dela CD0603-Z15 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis DIODE ZENER 15V 150MW 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5042 pcs Podatkovni list CD0603-Z15.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 15V Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 Serija -
Moč - maks 150mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 30 Ohms
natančen opis Zener Diode 15V 150mW ±5% Surface Mount 0603 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 11V