CD0603-Z3V3
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD0603-Z3V3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD0603-Z3V3
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka DIODE ZENER 3.3V 150MW 0603
Podatkovni listi: CD0603-Z3V3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CD0603-Z3V3
Številka dela CD0603-Z3V3 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis DIODE ZENER 3.3V 150MW 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4305 pcs Podatkovni list CD0603-Z3V3.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 3.3V Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 Serija -
Moč - maks 150mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena CD0603-Z3V3CT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 95 Ohms natančen opis Zener Diode 3.3V 150mW ±5% Surface Mount 0603
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 1V Številka osnovnega dela CD0603-Z3V3