CD1005-B0520
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD1005-B0520 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD1005-B0520
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 20V 500MA 1005
Podatkovni listi: CD1005-B0520.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CD1005-B0520
Številka dela CD1005-B0520 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis DIODE SCHOTTKY 20V 500MA 1005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5595 pcs Podatkovni list CD1005-B0520.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 550mV @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja 1005 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1005 (2512 Metric) Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 20V 500mA Surface Mount 1005 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 20V
Tok - Povprečni popravek (Io) 500mA Capacitance @ Vr, F 100pF @ 0V, 1MHz