CD1408-F1200
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD1408-F1200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD1408-F1200
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka DIODE GEN PURP 200V 1A 1408
Podatkovni listi: CD1408-F1200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD1408-F1200
Številka dela CD1408-F1200 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis DIODE GEN PURP 200V 1A 1408 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 747282 pcs Podatkovni list CD1408-F1200.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja 1408 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 300ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Chip, Concave Terminals
Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 200V 1A Surface Mount 1408 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 1A Capacitance @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz