CD1408-R1200
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD1408-R1200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD1408-R1200
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka DIODE GEN PURP 200V 1A 1408
Podatkovni listi: CD1408-R1200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD1408-R1200
Številka dela CD1408-R1200 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis DIODE GEN PURP 200V 1A 1408 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 907350 pcs Podatkovni list CD1408-R1200.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja 1408 Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 3µs
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Chip, Concave Terminals
Druga imena CD1408-R1200CT Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 200V 1A Surface Mount 1408
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 200V Tok - Povprečni popravek (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F 12pF @ 4V, 1MHz Številka osnovnega dela CD1408-R1200