CD214A-T36ALF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214A-T36ALF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD214A-T36ALF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 36V 58.1V SMA
Podatkovni listi: CD214A-T36ALF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD214A-T36ALF
Številka dela CD214A-T36ALF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 36V 58.1V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 576300 pcs Podatkovni list CD214A-T36ALF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A Zmogljivost @ Pogostost -