CD214A-T58CALF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214A-T58CALF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD214A-T58CALF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 58V 93.6V SMA
Podatkovni listi: CD214A-T58CALF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD214A-T58CALF
Številka dela CD214A-T58CALF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 58V 93.6V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 534725 pcs Podatkovni list CD214A-T58CALF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AC, SMA
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.3A