CD214B-F3400
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214B-F3400 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD214B-F3400
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka DIODE GEN PURP 400V 3A SMB
Podatkovni listi: CD214B-F3400.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CD214B-F3400
Številka dela CD214B-F3400 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis DIODE GEN PURP 400V 3A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5667 pcs Podatkovni list CD214B-F3400.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.25V @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 400V
Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 35ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 400V 3A Surface Mount SMB (DO-214AA)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 400V Tok - Povprečni popravek (Io) 3A
Capacitance @ Vr, F 10pF @ 4V, 1MHz