CD214B-T16CALF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214B-T16CALF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD214B-T16CALF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 16V 26V SMB
Podatkovni listi: CD214B-T16CALF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD214B-T16CALF
Številka dela CD214B-T16CALF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 16V 26V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 430258 pcs Podatkovni list CD214B-T16CALF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 16V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Napetost - razčlenitev (min) 17.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.1A