CD214B-T7.5CALF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214B-T7.5CALF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD214B-T7.5CALF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB
Podatkovni listi: CD214B-T7.5CALF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD214B-T7.5CALF
Številka dela CD214B-T7.5CALF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 432049 pcs Podatkovni list CD214B-T7.5CALF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Napetost - razčlenitev (min) 8.33V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMB (DO-214AA) Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.5A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CD214B-T70ALF
CD214B-T70ALF
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 70V 113V SMB
Na zalogi: 477262 pcs
Prenesi: CD214B-T70ALF.pdf
RFQ
CD214B-T64CALF
CD214B-T64CALF
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TVS DIODE 64V 103V SMB
Na zalogi: 469262 pcs
Prenesi: CD214B-T64CALF.pdf
RFQ
CD214B-T75CALF
CD214B-T75CALF
Opis: TVS DIODE 75V 121V SMB