CD214C-T28ALF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD214C-T28ALF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.4V SMC
Podatkovni listi: CD214C-T28ALF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD214C-T28ALF
Številka dela CD214C-T28ALF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 28V 45.4V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 239391 pcs Podatkovni list CD214C-T28ALF.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB)
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Zmogljivost @ Pogostost -