CDNBS08-T12
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDNBS08-T12
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 12V 25.9V 8SOIC
Podatkovni listi: CDNBS08-T12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDNBS08-T12
Številka dela CDNBS08-T12 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 12V 25.9V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5625 pcs Podatkovni list CDNBS08-T12.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 25.9V (Typ)
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost 105pF @ 1MHz Aplikacije General Purpose