CDNBS08-T58CC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CDNBS08-T58CC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDNBS08-T58CC
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka TVS DIODE 58V 100V 8SOIC
Podatkovni listi: 1.CDNBS08-T58CC.pdf2.CDNBS08-T58CC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDNBS08-T58CC
Številka dela CDNBS08-T58CC Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis TVS DIODE 58V 100V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 177198 pcs Podatkovni list 1.CDNBS08-T58CC.pdf2.CDNBS08-T58CC.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 100V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Enosmerni kanali 4
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 2700W (2.7kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena CDNBS08-T58CCTR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A (8/20µs)