CHF190104KBF500L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CHF190104KBF500L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CHF190104KBF500L
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 50 OHM 5% 1000W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CHF190104KBF500L
Številka dela CHF190104KBF500L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES CHAS MNT 50 OHM 5% 1000W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4483 pcs Podatkovni list
Sekundarni atributi - Vrsta RF -
Pakiranje Tray Paket / primer Flat Box, Terminator
Funkcija Power Module Pogostost 0Hz ~ 1GHz
natančen opis RF IC Power Module 0Hz ~ 1GHz