CHF3737CNP500LX
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CHF3737CNP500LX
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 50 OHM 5% 40W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije CHF3737CNP500LX
Številka dela CHF3737CNP500LX Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES CHAS MNT 50 OHM 5% 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5654 pcs Podatkovni list
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Odpornost 50 Ohms Moč (Watts) 40W
Pakiranje Bulk Paket / primer -
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti RF, High Frequency Stopnja napak -
natančen opis 50 Ohms ±5% 40W Thick Film Chassis Mount Resistor Sestava Thick Film