CHF9838CBF101L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CHF9838CBF101L
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES CHAS MNT 100 OHM 5% 250W
Podatkovni listi: CHF9838CBF101L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CHF9838CBF101L
Številka dela CHF9838CBF101L Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES CHAS MNT 100 OHM 5% 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5830 pcs Podatkovni list CHF9838CBF101L.pdf
Vrsta RF General Purpose Pakiranje Tray
Paket / primer Flat Box, Terminator Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Termination
Pogostost 0Hz ~ 3GHz natančen opis RF IC Termination General Purpose 0Hz ~ 3GHz