CM201212-15NKL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM201212-15NKL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 15NH 520MA 250 MOHM
Podatkovni listi: CM201212-15NKL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CM201212-15NKL
Številka dela CM201212-15NKL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 15NH 520MA 250 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4891 pcs Podatkovni list CM201212-15NKL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm)
Ščitenje Unshielded Serija CM201212
Ocene - Q @ Frek 12 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Polymer
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz
Induktivnost 15nH Višina - sedež (maks.) 0.058" (1.47mm)
Frekvenca - Samozadostna 3GHz natančen opis 15nH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 250 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Trenutna ocena 520mA