CM322522-2R7ML
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM322522-2R7ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM322522-2R7ML
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 180MA 1.1 OHM
Podatkovni listi: CM322522-2R7ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM322522-2R7ML
Številka dela CM322522-2R7ML Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 2.7UH 180MA 1.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 758807 pcs Podatkovni list CM322522-2R7ML.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija CM322522
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.96MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm) Frekvenca - Samozadostna 75MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 1.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Trenutna ocena 180mA Tok - nasičenost -