CM453232-101KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CM453232-101KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM453232-101KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: CM453232-101KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM453232-101KL
Številka dela CM453232-101KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 255817 pcs Podatkovni list CM453232-101KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija CM45
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.52MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena CM453232-101KLCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 8MHz natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Trenutna ocena 110mA