CR1206-FX-4320ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CR1206-FX-4320ELF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CR1206-FX-4320ELF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES SMD 432 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: CR1206-FX-4320ELF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CR1206-FX-4320ELF
Številka dela CR1206-FX-4320ELF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES SMD 432 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6088833 pcs Podatkovni list CR1206-FX-4320ELF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija CR1206 Odpornost 432 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 432 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film