CRL2010-FW-2R40ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRL2010-FW-2R40ELF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES SMD 2.4 OHM 1% 1/2W 2010
Podatkovni listi: CRL2010-FW-2R40ELF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRL2010-FW-2R40ELF
Številka dela CRL2010-FW-2R40ELF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES SMD 2.4 OHM 1% 1/2W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 895444 pcs Podatkovni list CRL2010-FW-2R40ELF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija CRL Odpornost 2.4 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.4 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thick Film