CRL2512-FW-1R00ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRL2512-FW-1R00ELF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRL2512-FW-1R00ELF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES SMD 1 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: CRL2512-FW-1R00ELF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRL2512-FW-1R00ELF
Številka dela CRL2512-FW-1R00ELF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES SMD 1 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 519671 pcs Podatkovni list CRL2512-FW-1R00ELF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija CRL Odpornost 1 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film