CRL2512-FW-4R70ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRL2512-FW-4R70ELF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRL2512-FW-4R70ELF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES SMD 4.7 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: CRL2512-FW-4R70ELF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRL2512-FW-4R70ELF
Številka dela CRL2512-FW-4R70ELF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES SMD 4.7 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 508672 pcs Podatkovni list CRL2512-FW-4R70ELF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija CRL Odpornost 4.7 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.7 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film