CRM1206-FX-75R0ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM1206-FX-75R0ELF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRM1206-FX-75R0ELF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES SMD 75 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: CRM1206-FX-75R0ELF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRM1206-FX-75R0ELF
Številka dela CRM1206-FX-75R0ELF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES SMD 75 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4550281 pcs Podatkovni list CRM1206-FX-75R0ELF.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija CRM1206 Odpornost 75 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 75 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film