CRM2512-JW-100ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM2512-JW-100ELF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRM2512-JW-100ELF
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RES SMD 10 OHM 5% 2W 2512
Podatkovni listi: CRM2512-JW-100ELF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRM2512-JW-100ELF
Številka dela CRM2512-JW-100ELF Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RES SMD 10 OHM 5% 2W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1392171 pcs Podatkovni list CRM2512-JW-100ELF.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Serija CRM2512 Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena CRM2512-JW-100ELF-ND
CRM2512-JW-100ELFTR
CRM2512JW100ELF
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 10 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film Sestava Thick Film