CRT0402-FZ-1001GST
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRT0402-FZ-1001GST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRT0402-FZ-1001GST
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RESTHINFILM 0402 1K00 1% 63MW TC
Podatkovni listi: CRT0402-FZ-1001GST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRT0402-FZ-1001GST
Številka dela CRT0402-FZ-1001GST Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RESTHINFILM 0402 1K00 1% 63MW TC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2929139 pcs Podatkovni list CRT0402-FZ-1001GST.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRT-ST Odpornost 1 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena CRT0402-FZ-1001GSTCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 1 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thin Film Sestava Thin Film