CSM2F-7036-L050J01
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CSM2F-7036-L050J01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSM2F-7036-L050J01
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka RESISTOR 50 UOHM 5% 50W
Podatkovni listi: CSM2F-7036-L050J01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSM2F-7036-L050J01
Številka dela CSM2F-7036-L050J01 Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis RESISTOR 50 UOHM 5% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11642 pcs Podatkovni list CSM2F-7036-L050J01.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±150ppm/°C Serija CSM2F-7036
Odpornost 50 µOhms Moč (Watts) 50W
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 38 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 50 µOhms ±5% 50W Specialized Resistor ±150ppm/°C Surface Mount