CW100505-40NJ
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW100505-40NJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW100505-40NJ
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 40NH SMD
Podatkovni listi: 1.CW100505-40NJ.pdf2.CW100505-40NJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW100505-40NJ
Številka dela CW100505-40NJ Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 40NH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 539716 pcs Podatkovni list 1.CW100505-40NJ.pdf2.CW100505-40NJ.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Ščitenje Unshielded Serija CW100505
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 200MHz Induktivnost 40nH
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 40nH Unshielded Wirewound Inductor 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) -