CW201212-3N3J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW201212-3N3J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW201212-3N3J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 3.3NH 600MA 80 MOHM
Podatkovni listi: CW201212-3N3J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW201212-3N3J
Številka dela CW201212-3N3J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 3.3NH 600MA 80 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 547156 pcs Podatkovni list CW201212-3N3J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.083" L x 0.059" W (2.10mm x 1.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija CW201212
Ocene - Q @ Frek 30 @ 1.5GHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz Induktivnost 3.3nH
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Frekvenca - Samozadostna 6GHz
natančen opis 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 80 mOhm 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 80 mOhm
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -