CW252016-12NK
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW252016-12NK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW252016-12NK
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 12NH 600MA 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: CW252016-12NK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CW252016-12NK
Številka dela CW252016-12NK Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 12NH 600MA 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 598251 pcs Podatkovni list CW252016-12NK.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CW252016
Ocene - Q @ Frek 50 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 12nH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna 3.3GHz
natančen opis 12nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 90 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -