CW252016-1R2J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW252016-1R2J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW252016-1R2J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 280MA 2 OHM SMD
Podatkovni listi: CW252016-1R2J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CW252016-1R2J
Številka dela CW252016-1R2J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 1.2UH 280MA 2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 518508 pcs Podatkovni list CW252016-1R2J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CW252016
Ocene - Q @ Frek 25 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 2 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Trenutna ocena 280mA Tok - nasičenost -