CW252016-3R3J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CW252016-3R3J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CW252016-3R3J
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 185MA 3.4 OHM
Podatkovni listi: CW252016-3R3J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CW252016-3R3J
Številka dela CW252016-3R3J Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 3.3UH 185MA 3.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 521328 pcs Podatkovni list CW252016-3R3J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CW252016
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 185mA 3.4 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 3.4 Ohm Max
Trenutna ocena 185mA Tok - nasičenost -