FSR1013-223KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
FSR1013-223KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSR1013-223KL
Proizvajalec / znamka: Bourns, Inc.
Opis izdelka FIXED IND 22MH 30MA 90 OHM TH
Podatkovni listi: FSR1013-223KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
110 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FSR1013-223KL
Številka dela FSR1013-223KL Proizvajalec Bourns, Inc.
Opis FIXED IND 22MH 30MA 90 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110328 pcs Podatkovni list FSR1013-223KL.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.413" Dia (10.50mm)
Ščitenje Shielded Serija FSR1013
Ocene - Q @ Frek 40 @ 79.6kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 22mH
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) Frekvenca - Samozadostna 140kHz
natančen opis 22mH Shielded Wirewound Inductor 30mA 90 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 90 Ohm Max
Trenutna ocena 30mA Tok - nasičenost -